За нас

Кои сме ние? Имоти Христов

Търсите или предлагате имот - обадете ни се! Ние ще Ви помогнем да изберете Вашия имот. Ще Ви информираме за това, което се случва на пазара на недвижими имоти, ще Ви предложим оценки на имоти и съдействие при сделка за покупко-продажба или отдаване под наем, строителни и ремонтни дейности, оценка на разходите за ремонтни дейности при необходимост. Доверете ни се!

Bulgaristan, huzuru ve sadeliği yaşayabileceğiniz bir ülkedir. Doğa ile içiçe yaşam düşünenler,verimli topraklarda kendi ürünlerini yetiştirmek isteyenler burada mutlu olacaktır. Biz bu amaçlarınızı gerçekleştirmek için küçük bir araç olmak isteriz.
Avrupa’nın ve Balkanlar’ın bir parçası olan Bulgaristan’da bir mülkünüz mü var satmak kiralamak,veya bir mülk satınalmak ya da kiralamak mı isterseniz - bizi arayın! Emlak veya arsa seçmenizde yardımcı olacağız. Bulgaristan emlak piyasasında merak ettiğiniz her konuda size bilgi vereceğiz.Emlak alış, satış veya kiralamada yardımcı olacağız. İnşaat ve onarım faaliyetlerinizde yol gösterecek, mülk değerlemesinde yardımcı olacağız, onarım gerekliyse maliyetlendirmesini beraber hesaplayacağız. Bize güvenin!

Looking for or offering property - call us! We will help you choose your property. We will inform you about what is happening on the real estate market in Bulgaria, we will offer you valuations of properties and assistance in a sale or lease, construction, and repair activities, evaluation of the costs of repair works if necessary. Trust us!